U posljednjoj utakmici ove sezone Slaven Belupo je remizirao s Istrom 1961. U 36. kolu SuperSport HNL-a na Aldo Drosini rezultat je bio 1:1, a pogodak za našu momčad postigao je Hoxha.

U prvom poluvremenu mreže su mirovale, iako je prilika bilo s obje strane. Domaćini su bolje krenuli u susret i imali 2 izgledne prilike, ali Sušak je bio na visini zadatka. Nakon uvodnih dvadesetak minuta, odnosi snaga na terenu su se izjednačili i mogli smo do vodstva. Prvo je prijetio Hoxha s lijeve strane, a kasnije je udarac Bašića odsjeo je na stativi.

U drugo poluvrijeme Slaven je krenuo bolje i puno konkretnije nego u samu utakmicu. Prvo je Krušelj odlično pucao s 20 metara i namučio Majkića, a potonji je ostao nemoćan u 56. minuti kada je Hoxha zabio glavom nakon odličnog centaršuta Krušelja za 1:0. Samo tri minute kasnije Krstanović je lijevom nogom iz voleja uzdrmao gredu. U samoj završnici susreta Mlinar je pogodio iz slobodnog udarca za 1:1. Bio je to konačan rezultat utakmice.