Nogometaši Slaven Belupa upisali su poraz u 17. kolu SuperSport Hrvatske nogometne lige. U Koprivnici je slavio Dinamo rezultatom 0:2.

U prvom poluvremenu vidjeli smo jedan pogodak. Nažalost, u našoj mreži. Petković je u 21. minuti iskoristio jedan centaršut s desne strane i glavom poentirao za 0:1. Prijetili su gosti i preko Kaneka i Petkovića još jednom, no Sušak je bio na visini zadatka. S druge strane, Slaven Belupo je dva puta izašao u opasne kontre, ali nije uspio konkretnije zaprijetiti.

U nastavku susreta Dinamo je svoju pobjedu potvrdio još jednim pogotkom. Nakon nekoliko izglednih prilika koje je odlično obranio Sušak, Špikić je u 79. minuti glavom zabio za 0:2. Naša je momčad prijetila preko Hoxhe, no nije uspjela doći do pogotka.