Slaven Belupo je devetom kolu SuperSport Hrvatske nogometne lige upisao poraz od Rijeke. Gosti su slavili rezultatom 0:1.

U prvom poluvremenu naša je momčad dobro kontrolirala stvari na terenu i imala jedmu veliku priliku preko Mioča koji iz blizine nije bio precizan. Gosti su pokušavali udarcima iz daljine, no nisu uspjeli opasnije zaprijetiti. Bilo je tako sve do 39. minute kada je Galešić neshvatljivo osvojio više od 50 metara neometan, prošao Borasa i matirao Suška za 0:1.

U nastavku susreta naša je momčad pokušala stići do izjednačenja, no nije uspjela. Nekoliko vrlo dobrih prilika imao je Slaven, a najveću Hoxha čiji je udarac otišao tik pokraj vratnice. Na kraju – poraz od Rijeke.

U idućem kolu Slaven Belupo će biti domaćin Osijeku. Utakmica će se igrati u subotu s početkom u 19:15.