U duhu tradicije i zahvalnosti, i ove smo godine okupili naše umirovljenike i obljetničare – generacije koje su svojim radom, znanjem i predanošću gradile temelje današnje Grupe Podravka.
Susret je, kao i uvijek, započeo uz poznate stihove pjesme „Kako je dobro vidjeti te opet“, kojom smo simbolično pozdravili sve okupljene i prisjetili se zajedništva koje nas povezuje kroz desetljeća.
Uz druženje, glazbu i emocije, prisjetili smo se svih koji su svojim zalaganjem doprinijeli da Grupa Podravka postane ono što je danas – uspješna, globalno prepoznatljiva kompanija s jasnim identitetom i vrijednostima koje žive kroz svoje ljude.
Predsjednica Uprave Podravke, Martina Dalić, zahvalila je svim umirovljenicima i obljetničarima u ime Uprava Podravke i Belupa:
„Hvala vam na svemu što ste dali Podravki i Belupu – na godinama truda, znanja i predanosti kojima ste stvarali našu kompaniju i postavili temelje na kojima danas gradimo budućnost. Vaša pripadnost i odanost primjer su i nadahnuće svim generacijama koje dolaze.“
Ove godine Podravka broji više od 3.000 umirovljenika, a Belupo više od 450. Također, oko 400 obljetničara obilježava 30, 35, 40 i 45 godina rada u Podravki i Belupu.
U ugodnoj atmosferi, uz dobru glazbu i mnogo emocija, ponovno smo potvrdili ono što Podravku čini posebnom – zajedništvo, zahvalnost i poštovanje prema svima koji su dio naše velike obitelji.