SLAVEN BELUPO vs LOKOMOTIVA 2:2 (3. kolo, SuperSport HNL 24/25)

Nogometaši Slaven Belupa u trećem su kolu SuperSport Hrvatske nogometne lige upisali jedan bod protiv Lokomotive. U prvoj domaćoj utakmici ove sezone Slaven i Lokomotiva odigrali su bez pobjednika rezultatom 2:2. Za Slaven su golove zabili Adriano Jagušić i Karlo Butić dok su se kod Lokomotive u strijelce upisali Robert Mudražija i Mirko Sušak.
Naša momčad povela je već u šestoj minuti pogotkom Adriana Jagušića nakon asistencije Roberta Murića. Lokomotiva je izjednačila u 22. minuti pogotkom Mudražije, a povela je desetak minuta kasnije pogotkom Sušaka. Na poluvrijeme se odlazi s rezultatom od 1:2. Spomenimo još kako je naš trener Radeljić isključen nakon drugog pogotka gostiju iz Zagreba.

U drugom poluvremenu naša je ekipa igrala mnogo opasnije po protivnički gol, a u 62. minuti Karlo Butić svojim prvim pogotkom u HNL-u poravnava rezultat na 2:2. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.
U sljedećem kolu Slaven Belupo gostuje kod Varaždina.