KOPRIVA INFO

POČETNA ŽUPANIJSKE VIJESTI >> SPORTPOLITIKAKULTURAGOSPODARSTVODRUĹ TVENI Ĺ˝IVOTHRVATSKAOSTALE VIJESTI
SLAVEN BELUPO - DINAMO 2 - 2
04.05.2018

Slaven Belupo pruĹľio je  čvrst otpor i dobru igru protiv Dinama. U 13. minuti utakmice Slaven Belupo  poveo je sa 1 -0  golom Mirka Ivanovskog. Dinamo je izjednačio u trećoj minuti sučevog vremena u prvom djelu utakmice golom Maria Budimira. Slaven Belupo zgoditkom Miloša Vidovića u 68. minuti utakmice poveo sa 2 -1. Dinamu je visio poraz sve do 87. minute kad je gol za 2 – 2 postigao Benković. Glavni sudac utakmice iz samo njemu poznatih razloga produĹľio je utakmicu na nevjerovatnih 9. minuta. Vjerovatno je čekao da igrači Dinama postignu pogodak i osvoje prvenstvo 1 HNL lige. Na njegovu Ĺľalost to se nije dogodilo.